Vanavond begint het EK dan eindelijk! Griekenland en Polen trappen het EK af! Daarom hebben we na het 1e deel van de EK voetbal hapjes, nu het 2e deel van de hapjes! Dit keer zijn het wat gezondere hapjes, ook lekker voor kinderen!
Deze heerlijke mini courgette pizza’s met verschillende ingrediënten kan je helemaal aanpassen naar jouw smaak. Beleg de courgette pizza’s bijvoorbeeld met pesto, geraspte kaas, salami of rode ui.
Een heerlijke en gezonde frisse fruitsalade met zelfgemaakte kaneelchips. Schep wat van de salade op de chips en smullen maar.
Een heerlijk eenvoudige te bereiden salade Caprese in snackvorm, lekkere cherrytomaatjes, mozzarella, verse basilicum en heerlijk wat olijfolie er overheen.
Fruit stokjes met honing-yoghurt dip
Een lekkere gezonde snack of gezond nagerecht, fruitsalade op een stokje met een Griekse honingyoghurt dip. Zeer eenvoudig en snel te bereiden, slechts een kwestie van snijden
Alvast veel plezier met het kijken!

Favoriet opslaan








Hier ben ik echt blij mee! Als echte voetbalfanaat (en Belg, dus ik ben neutraal) volg ik het EK natuurlijk op de voet, maar ik wil wel nog een beetje op mijn gezondheid letten. Andere jaren sla ik de zakken chips al ruim op voorhand in, nu moest ik op zoek naar gezondere hapjes. Dus dit komt echt op het perfecte moment!
Wat leuk om te horen! Ik hoop dat het gaat smaken!
Superleuk & lekker (denk, ga ik morgen ondervinden
) !!!