Lunchen op het werk

Kijk snel verder voor een aantal leuke weetjes over lunchen op het werk! Ik heb nooit geweten dat we gemiddeld 60 kilo brood per jaar eten, Nederlanders gemiddeld € 4,20 uitgeven aan de lunch en dat toch best veel mensen de lunch overslaan op het werk. Hoe lunchen jullie thuis of op het werk? 

Ik moet eerlijk bekennen dat ik ook wel eens de lunch heb overgeslagen op het werk, omdat ik zo druk was dat ik de tijd was vergeten. Maar normaal gesproken lunch ik ongeveer 45-60 minuten en neem ik drie dagen van de week belegde broodjes van huis mee. Op vrijdag is het visdag op het werk, dan gaan we lekker met z’n allen aan de visfriet, kibbeling en haring met uitjes en zuur.

Wat eten jullie het liefst/meest met de lunch of slaan jullie de lunch liever over?

Print Friendly
FavoriteLoadingFavoriet opslaan

Tags: , , , , , ,

3 Responses to “Lunchen op het werk”

  1. Mandy
    September 13, 2012 at 09:08 #

    Wij lunchen op kantoor ca. een half uur. Iedere dag worden er broodjes gehaald en hartig beleg, maar ik neem zelf altijd een salade mee.
    Ook maken we iedere dag een smoothie tussen de middag voor de nodige vitamientjes.

    Vrij gezond en uitgebreid naar NL maatstaven denk ik!

    • Lekkerensimpel
      September 13, 2012 at 09:08 #

      Inderdaad een lekkere gezonde uitgebreide lunch!

  2. September 13, 2012 at 09:08 #

    Grappige info wel ja! Had die infographic ook aangeboden gekregen en hoewel er zeker wel grappige info instaat, vond ik het niet echt ter zake doen voor een natriumarme site. Mensen met een natriumarm dieet lunchen toch vaak anders dan anderen is mijn gevoel.

    Opvallend trouwens dat 3,2 % nooit luncht tijdens werkdagen. Ik vraag mij toch af hoe ze dat doen dan, een hele dag werken zonder eetpauze.

Leave a Reply