Koffie kunst

Prachtig wat je met een beetje melk en een kop koffie kunt maken. Zie in het filmpje hoe ze het doen en daarnaast ook een paar foto’s van de creaties die ik het mooist vond. Binnenkort gaan we zelf ook een Barista workshop volgen en proberen we zelf ook een mooie creatie te maken, hierover volgt later meer!  

 

Bron

Print Friendly
FavoriteLoadingFavoriet opslaan

Tags: , , , ,

3 Responses to “Koffie kunst”

  1. Sandra
    October 8, 2012 at 09:08 #

    Erg knap!
    Maar het lijkt me steeds wel erg veel melk in een klein kopje koffie?
    Ik weet het niet hoor ben zelf een theeleut!Maar het leek wel veel.

  2. October 8, 2012 at 09:08 #

    Veel plezier op je barrista workshop. En daarna: oefenen, oefenen, oefenen. Het ziet er zoooo makkelijk uit, en het is zoooo moeilijk om zelf te doen. Maar het is altijd spectaculair om te zien.
    groeten,
    Tonia

Trackbacks/Pingbacks

  1. Gingerbread creaties | Lekker en Simpel - December 14, 2012

    [...] om te zien wat mensen voor creaties maken met eten. Al eerder plaatsten we mooie creaties met koffiemelk, watermeloen en dan de gerechten van papier. Nu even lekker plaatjes kijken van gingerbread [...]

Leave a Reply