Op internet las ik iets over het maken van een brownie met maar 2 ingrediënten, namelijk Nutella en eieren. Mijn interesse was gewekt en ik dook de keuken in om te testen of je inderdaad met maar 2 ingrediënten een brownie kunt maken. Tijdens het maken van de brownie begon ik te twijfelen omdat het beslag echt heel dun was en heb ik uiteindelijk wat bloem toegevoegd om de brownie toch iets steviger te maken. Uiteindelijk is het gelukt om een brownie te maken met maar 3 ingrediënten! Zelf zou ik nog wel wat extra suiker of wat nootjes toevoegen om het nog lekkerder te maken. Maar dit recept is wel echt ideaal voor als je onverwacht bezoek krijgt, want het staat binnen 10 tot 15 minuten in de oven. Bekijk dus onze video om te zien hoe je binnen een mum van tijd zelf deze brownie maakt.
Vergeet je niet te abonneren op ons Youtube-kanaal zodat je als eerste op de hoogte bent van nieuwe kookvideo’s.
Recept voor 1 kleine brownie
Tijd: 15 min. + 30 min. in de oven
Benodigdheden:
- 260 gr nutella
- 4 eieren
- 6 el bloem
Bereidingswijze:
Klik hier als je de video niet kunt zien.
Verwarm je oven voor op 175 graden. Doe de eieren in een kom en klop de eieren schuimig met een mixer ongeveer 6-8 minuten. Verwarm de nutella in de magnetron of een pannetje totdat het vloeibaar is. Voeg beetje voor beetje de nutella toe aan de eieren en blijf ondertussen doormixen. Voeg daarna ook beetje voor beetje de bloem toe. Als alles goed gemixt is, vet je een ovenschaal in met boter. Giet het beslag in de ovenschaal. Zet de brownie voor ongeveer 25-30 minuten in de oven.
Zou je dit ook kunnen maken met chocolade van 70% cacao? Als je er toch iets gezonds van wilt maken 😁
hai hai! kan je dit ook met andere chocpasta maken?
geprobeert ik ben pas tiener en zlfs ik kan het maken en was mega lekker het is dergelijk simpel :p
Zojuist gemaakt (en geproefd) en ze zijn heerlijk!
Deze vader heeft het zojuist gemaakt voor de kinderen die zo uit school komen en voor de mama die uit haar werk komt. Oja en natuurlijk ook voor mezelf hè.
En vanavond eten we de bladerdeegpakketjes. Bedankt weer voor de inspiratie.
Op een dergelijke manier kan je ook Nutella muffins maken. Een recept van culy.nl. Ze lukken goed en zijn erg lekker.
VOOR 8-10 MUFFINS:
280 GRAM NUTELLA
60 GRAM BLOEM met een mespuntje bakpoeder
2 EIEREN
Meng alles goed tot een mooi beslag, schep met een ijslepel bolletjes beslag in muffinvormpjes en bak in een voorverwarmde oven op 180 graden ongeveer 20 minuten; doe de satéprikker test in het midden om te checken of ze gaar zijn. Je kunt de Nutella muffins ook iets korter bakken, dan zijn ze nog lekker zacht in het midden.
Voor mini muffins 15 minuten bakken.
Jammiee 😀
Zo’n lekker iets met maar drie ingrediënten. Dit ga ik zeker eens uitproberen!
Wat grappig dat dit werkt met maar twee ingrediënten!
Wat een ideaal recept! Ik snap wel dat je bloem hebt toegevoegd, want ik kon het mij bijna ook niet voorstellen.
Oh dit lijkt me zo lekker!! Dat had ik moeten weten voor mijn afscheid haha