Wanneer wij buiten de deur gaan lunchen, eten we heel vaak een broodje carpaccio. Overal smaakt het bekende broodje weer anders. Thuis kun je ook zelf een heel lekker broodje carpaccio eten, misschien nog wel lekkerder dan in een lunchroom. En het fijne van dit recept is dat je binnen een handomdraai een heerlijk broodje op tafel hebt staan!
Recept voor 2 broodjes
Tijd: 20 min.
Benodigdheden:
- 1 pak carpaccio
- ijsbergsla
- half Turks brood
- parmezaanse kaas
- pijnboompitten
- 4 eetlepels honing-mosterd dressing (kant-en-klaar of zelfgemaakt, zie onderaan de pagina het recept)
Bereidingswijze:
Verwarm je oven(grill) voor. Leg het Turkse brood voor circa 3 minuten onder de grill. Als je geen ovengrill hebt, doe je het Turkse brood in de oven voor circa 5 tot 10 minuten. Laat vervolgens het brood afkoelen voordat je het gaat beleggen. Maak ondertussen de honing-mosterd dressing.
Honing-mosterd dressing
- 2 flinke eetlepels mayonaise
- halve eetlepel mosterd
- halve eetlepel honing
- scheutje citroensap
Meng alle ingrediënten voor de dressing door elkaar en zet de honing-mosterd dressing eventueel even in de koelkast totdat het eten geserveerd wordt.
Als het brood is afgekoeld, beleg je het brood met de ijsbergsla, een paar plakjes carpaccio, honing-mosterd dressing, de pijnboompitten en de parmezaanse kaas.
Smullen maar!