Lekker en Simpel

Lekker en Simpel

Wraps uit de oven

  • Hoofdgerecht

wraps uit de oven
Wraps uit de oven – Op zoek naar een lekkere en makkelijke maaltijd? Deze wraps uit de oven zijn perfect voor een drukke dag. De wraps vul je met een vulling van gehakt en groenten, daarna rol ze op, beetje geraspte kaas er overheen en dan hop de oven in. Het resultaat is een heerlijke wraps ovenschotel die bij iedereen in de smaak zal vallen. Serveer de wraps met een frisse salade of guacamole en tortillachips. Dit recept is ideaal voor doordeweeks, maar ook perfect om van tevoren klaar te maken en later op te warmen.

Wraps uit de oven

4.51 van 385 stemmen
Deze wraps uit de oven zijn super simpel om te maken en erg lekker. Het recept zal bij iedereen in de smaak vallen.
Bereidingstijd: 20 minuten
in de oven: 15 minuten
Recept voor: 4 personen

Benodigdheden: 

  • 300 gr mager rundergehakt
  • 8 wraps
  • 1-2 paprika’s
  • 1 ui
  • 1 rode peper
  • geraspte kaas
  • 1 teen knoflook
  • 800 gr tomatenblokjes uit blik 2 blikjes
  • 2 theelepel basilicum
  • 1 tl tijm
  • 1 tl oregano
  • snufje zout en peper

Bereidingswijze:

  • Verwarm de oven voor op 200 graden.
  • Snipper de ui, snijd de paprika(‘s) in blokjes, het teentje knoflook fijn en de rode peper in dunne ringetjes.
  • Giet een scheutje olie in een pan en bak het uitje met de rode peper, paprika en de knoflook.
  • Voeg na circa 2 minuten het gehakt toe en bak dit rul.
  • Als het gehakt gaar is, voeg je 1 blik tomatenblokjes toe, een snuf peper en de kruiden. Laat dit ongeveer 5 minuten pruttelen.
  • Verdeel daarna de helft van het andere blikje met tomatenblokjes over de bodem van de ovenschaal.
  • Vul de wraps met het gehaktmengsel en rol de wraps op.
  • Leg alle wraps naast elkaar in de ovenschaal en verdeel de andere helft van de tomatenblokjes over de wraps.
  • Verdeel wat geraspte kaas over de wraps en zet de wraps voor circa 10-15 minuten in de oven totdat de kaas gesmolten is.

Tip(s)

Vegetarisch? Vervang het gehakt door vegetarisch gehakt of voeg een zakje Italiaanse roerbakgroenten ipv gehakt toe. 
Recept printen

veelgestelde vragen

Kun je wraps uit de oven voorbereiden?

Ja, je kunt de wraps al eerder op de dag vullen, oprollen en in een ovenschaal leggen. Dek af en bewaar in de koelkast tot je ze afbakt. Of je kunt alleen de vulling alvast maken en de wraps op een later moment vullen.

Kun je dit gerecht bewaren?

Ja, dat kan zeker! Bewaar de wraps afgedekt in de koelkast en warm op in de magnetron of oven. In de koelkast kun je de wraps maximaal 2 dagen bewaren.

Gek op wraps? Bekijk hier al onze recepten met wraps!
Wraps uit de oven
Bewaar het recept voor deze wraps uit de oven op Pinterest!
Wraps uit de oven

ook lekker:

Aziatische wraps

Chili con carne wraps

Shoarma wraps met kip

Mis geen enkel recept!

Schrijf je in voor de nieuwsbrief en ontvang nieuwe recepten in je mailbox!

Dit veld is vereist.

We sturen je geen spam. Lees meer in ons privacy beleid.

Onze kookboeken

1 reactie op “Lasagne met chorizo en groenten”
5 from 1 vote

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Beoordeel het recept